fbpx
Close

Verratti: Neymar on PSG-s õnnelik

Avatar

Neymar. Foto: SIPA/Scanpix

Prantsusmaa tippklubi Paris Saint-Germaini poolkaitsja Marco Verratti sõnul pole hetkel põhjust üle dramatiseerida Neymari olukorda klubis, sest brasiillane olevat seal õnnelik.

Kahe aasta eest 222 miljoni euro suuruse ülemineku käigus Barcelonast PSG-sse liikunud Neymari rahulolematus hakkas seal mullu järk-järgult kasvama, kui meeskond ei suutnud hooaja lõppedes erilist edu Meistrite liigas ette näidata ning ründeässal oli võimalus Hispaaniasse naasta, nii endisesse klubisse Barcelonasse kui ka Madridi Reali. Tihti ka vigastustega kimpus olnud Neymar sattus käimasoleva hooaja alguses sõnasõtta PSG fännidega, kelle arvates oli selge, et pallivõlur tahab lahkuda ja seetõttu ei võetud Neymari tegutsemisi väljakul kuigi soojalt vastu. Tiimikaaslane ja Itaalia koondislane Verratti kinnitas, et asjad pole nii hullud kui need välja paistavad.

“Neymariga on hästi. Kindlasti on ta õnnelikum, kui ta platsil oleks. Olenemata sellest teeb ta edukalt tööd. Ühel hetkel tahtis ta lahkuda. Tal oli raskeid hetki. Lõpuks ta aga jäi ja teeb treeningutel paremini kaasa kui kunagi varem. Ta tõepoolest tahab võimalikult ruttu naasta, et meeskond jõuaks kaugele,” rääkis Verratti Telefoot’i vahendusel.

Neymari vigastuste rohkust PSG-s ilmestab ideaalselt ka fakt, et 88 võimalikust Prantsusmaa kõrgliiga mängust alates 2017/18 hooajast on ta saanud kaasa teha vaid 42 kohtumises.

scroll to top