fbpx
Close

Unitedi keskkaitsja: igatsen Mourinhot

Avatar

Victor Lindelöf. Foto: imago/Bildbyran/Scanpix

Manchester Unitedi ja Rootsi koondise keskkaitsja Victor Lindelöf tunnistas, et klubist jääb puudu eelmise peatreeneri Jose Mourinho sugusest isiksusest.

2018. aasta lõpus Unitedist vallandatud Mourinho oli just see, kes Lindelöfi otsustas 31 miljoni naelsterlingu eest palgata. 25-aastane mängumees saab ka praeguse peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri juhendamisel regulaarselt mänguaega, kuid endine Lissaboni Benfica kaitsemängija andis mõista, et Mourinhoga oli tal teistmoodi läbisaamine.

“Kõigest hoolimata on ta maailma üks parimaid treenereid ja tal peaks töökoht olema ühes maailma suurimates klubides. Tunnen temast jalgpallis puudust. Ta on suurepärane treener ja isik, kellele võlgnen palju. Tema oli see, kes andis mulle siin võimaluse ja tõi mind kõige selle sisse. Mul on tema suhtes kogu austus olemas ja tunnustan kõike, mida ta on öelnud või minu jaoks teinud, alates näägutamisest kuni kallistuseni. Isegi kui ma temaga ei nõustunud… tal on suurepärane karisma, sa austasid teda tohutult. Ta on võitnud kõik. Kui ta midagi ütles, siis sa kuulasid,” rääkis Lindelöf Aftonbladeti vahendusel.

scroll to top