fbpx
Close

Lyoni spordidirektor: Depay saab Inglismaale naasta, aga Manchester Unitedil on sõnaõigus

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

2017. aasta jaanuarist Prantsusmaa tippklubi Lyoni Olympique’i esindav Hollandi koondislane Memphis Depay võib oma praeguse koduklubi spordidirektori Juninho sõnul Inglismaale naasta.

Depay siirdus 2015. aastal PSV Eindhovenist Unitedi ridadesse, kui Punaste Kuradite peatreener oli tema kaasmaalane Louis van Gaal. Jose Mourinho saabumisega kaks aastat hiljem lahkus ka Depay. 25-aastast ründemeest on hiljuti seostatud Tottenham Hotspuriga, kuid Londoni klubi peab esmalt ära ootama, millised on Unitedi sammud.

“Vastab tõele, et Manchester Unitedil on eesõigus osta Memphis tagasi. Sellised asjad eksisteerivad jalgpallis. Aga praeguseni pole me Memphise eest ühtegi pakkumist saanud. Igal korral uuest lepingust rääkides on sellest vaid aasta alles ja nii muutub vestlus selle pikendamisest pigem keeruliseks. Arvan siiski, et ta on hetkel Lyonis väga õnnelik,” rääkis Juninho OLTV vahendusel.

“Sama teema on Moussa Dembelega, aga klubi president ja need, kes mõistavad, kuidas jalgpallis asjad käivad, teavad, et kui tahad hakata jälle tiitleid võitma, võidelda Meistrite liigas ja Ligue 1’is, on oluline sellised mängijad meeskonda pikaks ajaks jätta. Praegu pole Memphise osas midagi otsustatud. Hakkame aasta lõpus lepingu pikendamist arutama.”

scroll to top