fbpx
Close

Wenger: ma ei keelduks kunagi Bayerni osapooltega rääkimast

Avatar

Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Londoni Arsenali 22 aastat juhendanud ja hetkel klubita olev Arsene Wenger sõnas beIN Sportsi vahendusel, et kui Müncheni Bayern sooviks tema teeneid, siis kindlasti oleks ta valmis läbirääkimisteks.

Bayern vallandas hiljuti senise peatreeneri Niko Kovaci ja hetkel on lahtine, kas abitreener Hans Flick jätkab hooaja lõpuni. Võimalikke kandidaate on sõelale jäänud neli: Massimiliano Allergi, Jose Mourinho, Mauricio Pochettino ja Arsene Wenger. Allegri puhul olevat takistuseks see, et mees ei kõnele saksa keelt, Mourinho puhul kardetakse jällegi võimalikke vastuolusid tulevikus. Tottenham Hotspuri peatreener Pochettino oli jällegi see mees, kelle hoolealused just Bayernile tänavu Meistrite liigas 2:7 kaotasid. Nii oleks 70-aastane Wenger parimas seisus, kelle kasuks räägib ladus saksa keele oskus.

“Ma ei keelduks kunagi Müncheni Bayerniga rääkimast, sest ma tean neid inimesi, kes on klubi 30 aastat juhtinud ja ma olin kaua aega tagasi lähedal, et Bayernisse minna. Hetkel ma pole nendega veel rääkinud. Ma ei tea, kas see üldse juhtub. Ma tahan praegu teha lihtsalt seda, mis mulle meeldib. Ma pole veel otsustanud, kas lähen väljaku äärde tagasi. Olen üpris õnnelik, mida teen, aga igatsen samuti väljakut. See on mulle hetkel keeruline olukord,” rääkis Wenger.

“Mida ma imetlen, ja selle eest tuleb sakslasi tunnustada, on see, et nad üritavad alati mängu kontrollida. Bayern on on alati olnud meeskond, mis valdab palli ja ei karda seda teha, nad viivad mängu vastase poolele ja domineerivad. Läbi ajaloo on nad seda alati teinud. Nende nägemus on mängida lõbusat jalgpalli.”

scroll to top