fbpx
Close

Kepa: mul on vedanud, et Lampard on Chelsea peatreener

Avatar

Kepa Arrizabalaga. Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Chelsea esiväravavaht Kepa Arrizabalaga rääkis SNTV-le antud intervjuus, et hetkel Premier League’is neljandat kohta hoidval meeskonnal on arenguruumi veel küllaga, kuid Hispaania koondislase sõnul on suur pluss, et peatreenerina tegutseb Siniste eesotsas Frank Lampard.

“Ta on treener, kes oli ja on klubi legend. Ta oli väga oluline mängija oma karjääri jooksul. Nüüd on tal käimas oma teine treeneriaasta, aga ta jagab kõiki oma kogemusi. Kõik, mida ta jalgpallist teab, on läbi elanud, Chelseale andnud ja tiitlid, mida ta on võitnud: Meistrite liiga, Premier League ja kõik teised võimalikud trofeed. Mul on väga vedanud, et ta on mu treener,” ütles 25-aastane Kepa.

“Loomulikult on palju asju, milles saame areneda, ja peame endiselt meeskonnana kasvama. Oleme endiselt hooaja algusfaasis, aga naudime ja tunneme end väljakul hästi ning see on võistkonnale tähtis. Tõsi on, et Liverpool ja Manchester City on ülejäänud meeskondadest taseme poolest üle, aga meie võitleme. Hetkel oleme neljandal kohal ja loomulikult tahame neile lähemale jõuda. Tahame muuta nende jaoks asjad raskemaks ja hetkel liigume selles suunas.”

scroll to top