fbpx
Close

“Vean pitsa peale kihla, et Pogba lahkub Manchester Unitedist”

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedis ja Torino Juventuses juhtivskaudina töötanud ning alates 2018. aasta juuli lõpust Peterburi Zenitis tegutsev 39-aastane hispaanlane Javier Ribalta vastas humoorikalt, aga siiski üsna konkreetselt, et Punaste kuradite staarmängija Paul Pogba on igal juhul klubist lahkumas.

Ribalta sõnul on Pogba osas määrav tegur Meistrite liiga ja sinna pole United teatavasti tänavuseks hooajaks kvalifitseerunud. Peamiselt on prantslasest poolkaitsjast huvitatud Madridi Real, aga endiselt on õhus variant ka Torino Juventusesse naasta. “Meistrite liigata on Pauli saatuseks Manchester Unitedist lahkuda. Kylian Mbappe, Joao Felixi, Erling Braut Haalandi ega Pogba üleminek ei näi mulle lihtne olevat, aga vean sõbraga pitsa peale kihla, et Pogba naaseb [Juventusesse],” ütles Ribalta Tuttosporti vahendusel.

Pogba ise on varasemalt andnud mõista, et Unitedis kõik hästi pole, aga on siiski klubile lojaalne. “Loomulikult on asju välja öeldud, aga ainult aeg näitab seda [kas lahkun]. Küsimärk jääb. Sellegipoolest, nagu ütlesin, olen praegu siin ja Manchesteris. Naudin oma meeskonnakaaslastega mängimist ja tahan alati igat mängu võita. Annan alati endast kõik ja olen alati hea, millal iganes jalgpalli mängin. See on, mida armastan – mu töö. Annan endast alati maksimumi, kui rohelisel väljakul olen.”

scroll to top