Vähemuses lõpetanud ja raske võidu saanud Bayern on oodatult Saksamaa meister

Seitse viimast aastat Bundesligat valitsenud Müncheni Bayern tegi seda ka kaheksandat korda ning teisipäevase võiduga Bremeni Werderi üle ollakse taas Saksamaa parim meeskond.

Bayern läks 43. minutil juhtima Robert Lewandowski väravast, kellele oli see hooaja 31. tabamuseks. 79. minutil teenis Alphonso Davies oma teise kollase kaardi ja nii sai võõrustajameeskond Bremen igati head võimalused viigipunkti noolida, kuid Bayerni kaitse pidas ja 1:0 võit võeti ära. Sellega pole Bayerni hooaeg veel kaugeltki lõppenud. 4. juulil ollakse Saksamaa karikafinaalis vastamisi Leverkuseni Bayeriga ja kui peaks jätkuma ka Meistrite liiga, siis ühe jalaga on pääs veerandfinaali juba tagatud, sest kaheksandikfinaali esimene matš Londoni Chelsea vastu võideti võõrsil 3:0.

Bundesliga viimastesse voorudesse põnevust siiski veel jagub. Teisel kohal asub Dortmundi Borussia 66 punktiga, RB Leipzig järgneb 62, Mönchengladbachi Borussia 59 ja Leverkuseni Bayer 57 punktiga. Dortmund on koha Meistrite liigasse uueks hooajaks kindlustanud, aga ülejäänud kolmest jääb üks uuel hooajal sellest võistlussarjast eemale. Leipzigil on võimalus pääs samuti tagada, kui täna suudetakse Düsseldorfi Fortuna alistada.