fbpx
Close

Manchester City poolkaitsja: oleme Madridi Realist paremad

Avatar

Manchester City's Spanish midfielder Rodri controls the ball during the English Premier League football match between Manchester City and Sheffield United at the Etihad Stadium in Manchester, north west England, on December 29, 2019. (Photo by Lindsey Parnaby / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

Manchester City hispaanlasest poolkaitsja Rodri usub, et 7. augustil taasalgava Meistrite liiga tänavusel hooajal suudetakse veerandfinaali pääseda, olgugi et üks matš Madridi Realiga on veel pidada.

City suutis enne koroonaviirusest tingitud pausil Reali kaheksandikfinaalis 2:1 seljatada. Seejuures jäädi Isco 60. minuti väravast 0:1 kaotusseisu, kuid Gabriel Jesusi ja Kevin De Bruyne’i abiga võeti võõrsil magus võit. Täna on City juba võistlustules ja Premier League’is heideldakse Londoni Arsenaliga.

“Ma ei usalda ühtegi tablool olevat tulemust Reali vastu, isegi kui võtsime 2:1. Nad pole kaugeltki lõpetanud. Meil on aga parem meeskond ja näitasime seda esimeses kohtumises, kuid üks samm on veel teha. Peame oma vastaseid austama. Peame võidu järele minema ja kui me seda ei tee, siis oleme hädas. Kolmel järjestikusel korral Meistrite liiga võitnud ja viimastel aastatel Euroopas niivõrd võimas olnud Reali elimineerimine annaks meie võitlusvaimule ja enesekindlusele palju juurde, et saaks öelda, et seda (Meistrite liigat võita) on võimalik saavutada. Aga Euroopas on palju vägevaid meeskondi, mitte ainult Real,” rääkis Rodri Diario AS-i vahendusel.

23-aastase Rodri jaoks on esimene hooaeg City särgis lõppemas. Mees liitus möödunud suvel klubi rekordit tähistava 70 miljoni euro eest Madridi Atleticost, olles nüüdseks Pep Guardiola käe all kujunenud küllaltki universaalseks mängijaks nii poolkaitses kui ka keskkaitses. Räägitakse, et Atletico peatreeneri Diego Simeone ja Guardiola jalgpallifilosoofia erineb oluliselt, kuid Rodri ei nõustu sellega.

“Paljud inimesed mõtlevad, et nad on täielikud vastandid, aga ma näen sarnasusi. Nad on väga intensiivsed, töökad ja nad panevad su igal päeval endast maksimumi andma. Nad võtavad treeninguid, nagu oleks see võistlus, sest see on võimalus õppida. Nad armastavad sind sajaprotsendiliselt. Sealt edasi on igaühel oma tee jalgpalli arusaamisest ja pildi kokkupanekust. Mul on vedanud, sest olen saanud veelgi täiuslikumaks mängijaks, kuna olen mõlemaga koos töötanud.”

scroll to top