fbpx
Close

Raiola: viin sellel suvel ühe suurepärase mängija Madridi Reali

Avatar

Mino Raiola. Foto: LaPresse/Scanpix

Jalgpallimaailma üks kuulsamaid agente Mino Raiola avaldas Marca vahendusel antud intervjuus, et sellel suvel kavatseb ta aidata Hispaania tippklubisse Madridi Reali ühe klassiga mängumehe.

52-aastase Raiola klientide sekka kuuluvad mitmed tuntud staarid, kelle seas näiteks Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Henrih Mhitarjan, Marco Verratti, Gianluigi Donnarumma, Matthijs de Ligt, Erling Braut Haaland ja Mario Balotelli. Just prantslast Pogba’d seostatakse enim Manchester Unitedist lahkumisega ja Raiola ka teab, millisesse klubisse tahaks ta ühe mängija suval aidata. Samas seost Pogba’ga ta välja ei öelnud.

“Minu suhted on Madridi Realiga väga head. Hoian ühendust [klubi direktori] Jose Angel Sancheziga ning mulle meeldib temaga arutada jalgpalli ja FIFA-ga seonduvaid muresid, sest tema arvamus huvitab mind. Mul on palju lootust, et ühel päeval olen võimeline tooma ühe suurepärase mängija Madridi. Hetkel on seal Alphonse Areola (Paris Saint-Germainist laenul – toim.), aga see on vaid pool tööst. Sellel suvel tahan viia ühe klassiga mängija Reali. See oleks rõõm nii mulle kui ka mu mängijatele, sest tegemist on vägeva klubiga,” ütles Raiola.

“Paulil on käsil raske aeg, aga olgu öeldud, et Inglismaal ollakse selle teemaga väga tundlikud. Pogba keskendub sellele, et teha Manchester Unitedis hea hooaja lõpp. Ta tahab meeskonda tagasi pääseda ja teha tugev hooaja lõpp, et United pääseks Meistrite liigasse. Ei oska öelda, mis hakkab juhtuma. Täna seda ei tea. Klubi ja meeskond on tähtsad ning seejärel näeme, mis saab juhtuda. Teiste klubide poolt oli suur huvi olemas, aga see polnud tol hetkel võimalik. Saab näha, mis juhtub.”

Raiola klientide hulka kuulub ka 19-aastane Erling Braut Haaland. Norralasest ründaja liikus talvel Salzburgi Red Bullist Dortmundi Borussiasse, kuigi suurim huviline olevat olnud Manchester United. Saksamaa tippklubis on ta juba võimsaid esitusi tegemas, kui löönud 11 mänguga 12 väravat ning see on tõstatanud küsimuse, kas taas võiks klubivahetus teemaks tulla. Raiola aga pigem välistas selle: “Ma ei usu, et ta sellel suvel Dortmundist lahkub.”

scroll to top