MM-i parimaks noormängijaks valitud Mbappe kaotas enesevalitsuse, tõukas vastast ja sai punase kaardi

PSG võttis Nimes’ vastu küll 4:2 võidu ja surmohtliku ründeliini liikmed said kõik jala ka valgeks, pole Prantsusmaa meistril ja peatreener Thomas Tuchelil suurt põhjust rõõmustamiseks. Nimelt kees imelaps Kylian Mbappe üle ning teenis frustratsioonist tingitud käitumise eest punase kaardi.

Tänavusel MM-il hiilanud ning finaaliski värava löönud 19-aastane prantslane aitas PSG võiduni ühe tabamuse ja väravasööduga. 91. minutil aitas ta Edinson Cavanil lüüa tiimi neljanda värava ja kõik oli justkui tehtud. Kaks minutit hiljem võttis Nimes’ viigivärava löönud Teji Savanier ta kiirrünnaku olukorras maha. Noormees läks endast välja ja proovis tagasi teha, tõugates teda takistanud Savanieri pikali.

Kohtunik ei võtnud isegi mõttepausi ning lehvitas Mbappele punast kaarti, eemalduse sai ka vea teinud Savanier. Kahe nädala pärast kohtuvad pariislased Saint-Etienne’iga, kuid mängukeeldu kandev ründetäht kohtumises kaasa teha ei saa. Suure tõenäosusega võtab tema koha sisse Julian Draxler.