fbpx
Close

PSG abitreener avaldas põhjuse, miks Neymari vastu tehtud vead paistavad eriti valusad välja

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Prantsusmaa valitseva meistri Pariisi Saint-Germaini abitreener Zsolt Löw rääkis Bild’ile antud intervjuus, et meeskonna staarmängija Neymar ei pinguta tema vastu tehtud vigadega üle murul pikali olles, vaid brasiillasel olevat lihtsalt väga tundlikud jalad.

Pole kahtlust, et 28-aastane Neymar kuulub maailma parimate jalgpallurite sekka, kes löönud oma karjääri jooksul 247 väravat. Tema auhinnakapis on 22 trofeed, mille seas kaks Hispaania ja kolm Prantsusmaa meistritiitlit ning samuti üks Meistrite liiga võidukarikas. Brasiilia koondises on mehel kirjas 103 kohtumisega 64 tabamust.

Küll aga on meedias tihti räägitud Neymari teesklemisest, kui vastasmängijaga kahevõitluse tulemusena on enamjaolt ta pikali viskunud ja valu imiteerimas. Räägitud on, et ta püüab liiga kergelt omale karistuslööke välja teenida ja nii on ta paljude jaoks ebasümpaatseks jalgpalluriks muutunud. PSG abitreener selgitas nüüd, et tegelikult pole asjad Neymari puhul nii lihtsasti tõlgendatavad.

“Neymaril on äärmiselt tundlikud jalad. Kui teda lüüakse, siis avaldub see erakordse valuga. Ta on aga lahke tüüp ja väga avatud. Loomulikult mõnikord tundub, et see, mida ta väljakul teeb, on ülbe. Aga kui talle tehakse viga, siis ta püüab järgmisel võimalusel oma vastasest mööda triblada. See on tema viis vastata jõhkrutsemisele,” ütles 41-aastane ungarlane Löw, kes varasemalt treenerina toimetanud RB Leipzigis ja Salzburgi Red Bullis ning mängijana esindanud nimekaimatest klubidest Hoffenheimi ja Mainzi.

Kas järjekordsest vigastusest taastuv Neymar on täna ka RB Leipzigi vastu Meistrite liigas platsile jooksmas? “Ta pole sajaprotsendiliselt veel mänguvalmis. Aga vajame tema kogemusi ja tema kvaliteeti,” vastas Löw.

scroll to top