fbpx
Close

Marseille peatreener: kui Barcelona on Messist sõltuv ja Juventus Ronaldost, siis me sõltume Payet’ist

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigas Paris Saint-Germaini järel teist kohta hoidev Olympique de Marseille’ peatreener Andre Villas-Boas tunnustas klubi ääreründajat Dimitri Payet’i, kes olevat meeskonnale sedavõrd oluline lüli, nagu Lionel Messi Barcelonale ja Cristiano Ronaldo Torino Juventusele.

32-aastase Payet’i karjääri säravaim periood oli 2015-2017, mil mees esindas Premier League’is West Ham Unitedit ja heade esitustega jäi paljudele suurematele klubidele silma. 2016/2017 hooaeg oli klubile ütlemata edukas, kui vaid neli punkti jäi Meistrite liigasse pääsust lahutama. Payet valiti ka hooaja parimaks mängijaks, kuid pool aastat hiljem olukord muutus ning mees otsustas Marseille’sse tagasi minna, kus ta oli pallinud ka 2013-2015.

“Barcelona sõltub Messist, Juventus Ronaldost. Kui me oleme Payet’ist sõltuvad, siis järelikult olemegi. Aga see ei pane mind muretsema. Head mängijad toovad muutuse ja mul pole mingeid probleeme sellega toime tulla. Tundsime temast puudust. Ta on mängija, kes suudab viimase söödu anda ja värava lüüa. Ta oli täna (eile – toim.) kaartidega väljas, aga teised mängijad tegid vapra esituse. Võtsime punkti. Kui mäng on sedavõrd pingeline, siis ei saa sa endale lubada kaotust. Meistrite liigasse kvalifitseerumine pole Dimitri Payet’i suguse mängijata võimalik. Tunneksime puudust tema kvaliteedist, kuid samuti isiksusest ja autoriteedist meeskonna suhtes,” rääkis Villas-Boas pärast 0:0 viiki Angers’ vastu.

scroll to top