fbpx
Close

Super! Cagliari röövis vähemuses lõpetanud tiitlipretendent Interilt võõrsil punkte

Avatar

Cagliari Calcio. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 21. vooru pühapäevases esimeses mängus sai Ragnar Klavani kodumeeskond Cagliari Calcio võõrsil magusa viigipunkti kätte meistritiitlit jahtivalt Milano Interilt.

Inter läks mängu 29. minutil juhtima, kui Ashley Youngi tsenderdusest tulnud palli suunas peaga väravasse Lautaro Martinez. Cagliari mehed apelleerisid, et Martinez oli hetk varem trahvikastis vea teinud, kuid videokohtuniku poolt mingit sellist signaali ei tulnud ja tabamus läks arvesse. Kodumeeskond omas veel mitmeid võimalusi, kuid mitu head tõrjet tegi Cagliari väravavaht Alessio Cragno ning omajagu pealelööke lendasid väravast ka napilt mööda. Nii nõelasidki külalised ise lõpuks 78. minutil vastu, kui Radja Nainggolani madal kauglöök maandus postipõrkest Interi väravas. Üleminutitel ei olnud Martinez kuidagi kohtuniku otsusega rahul, et viga ära ei fikseeritud ning argentiinlase vihahoog päädis punase kaardiga.

Ragnar Klavan sai kirja täismängu. Inter on 48 punktiga teisel kohal. Seitsmes järjestikuses Serie A mängus võiduta jäänud Cagliari asub 31 punktiga kuuendal tabelireal.

scroll to top