fbpx
Close

Liigasse püsimajäämise nimel võitlev Norwich noolib Nõmme Kaljule värava löönud ääreründajat

Avatar

Norwich City. Foto: REUTERS/Scanpix

Premier League’is viimasel kohal paikneval Norwich Cityl on keerulised ajad käsil ning ühe lahendusena taas liigast väljakukkumist vältida plaanitakse Luksemburgi tippklubist Dudelange’ist tuua ääreründaja Danel Sinani.

Norwich on viimasest 11 liigamängust vaid ühe võitnud ning kokku on teenitud 17 punkti. Lähimad konkurendid Watford, Bournemouth ja West Ham United on 23 punkti peal. Soome koondise esiründaja Teemu Pukki on meeskonda enamjaolt vedanud, kes 24 löödud väravast koguni 11 enda nimele saanud, ent kõik märgid viitavad sellele, et Norwich on pärast ühte hooaega taas esiliigasse kukkumas.

Jõudu loodetakse nii juurde tuua Dudelange’ist 22-aastase Sinani näol. Daily Mail vahendab, et klubi soovib Luksemburgi koondislase allkirja talvise üleminekuakna viimasel nädalal paberil näha, aga kui see ei peaks õnnestuma, siis Sinani leping on Dudelange’iga käimasoleva hooajaga lõppemas ning enne vabaagendiks saamist tahab Norwich temaga eellepingu ära sõlmida.

Sinani puhul leidub hiljutine seos ka Eesti jalgpalliga. Nimelt heitles Nõmme Kalju lõppenud aasta suvel just Dudelange’iga Euroopa liiga kolmandas eelringis ning vastu tuli võtta 1:3 kaotus võõrsil ja 0:1 kaotus kodus. Muuhulgas lõi Sinani just korduskohtumises Dudelange’i ainsa värava Tallinnas A. Le Coq Arenal.

scroll to top