fbpx
Close

Premier League’i tippklubi peatreener andis huvitava vihje Erikseni osas

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Taani koondislane Christian Eriksen on alates suvisest EM-finaalturniirist olnud sunnitud palliplatsilt eemale jääma, kuna teatavasti kogenud poolkaitsja süda seiskus keset mängu. Arstide abiga suudeti Eriksen küll elustada, aga tema senise koduklubi Milano Interiga leping lõpetati, kuna südamestimulaatoriga Itaalia kõrgliigas lihtsalt mängida ei tohigi. Tema endise koduklubi Tottenham Hotspuri peatreener Antonio Conte avaldas aga lootust, et Eriksen võib hoopis Inglismaa kõrgliigasse naasta.

Vahepealsel ajal on 29-aastane Eriksen end individuaaltreeningutega vormis hoidnud ning kuuldavasti osalenud ka ühe oma kasvatajaklubi Odense Boldklubi treeningutel. Eelkõige sooviks mees aga taas rahvuskoondist esindada selle aasta MM-finaalturniiril, mis peetakse tavapäratul talvisel ajal Kataris. Kuigi kahtlusi ja riske on palju, et Eriksen koosseisu kaasata, siis eelkõige vajab ta uut mängupaika ja mängupraktikat.

“Ma ei rääkinud hiljuti Christianiga. Kahtlemata oli see suurepärane teda taas väljakul näha ja palli löömas. Räägime väga tähtsast mängijast, aga eriti tippmängijast. See, mis suvel juhtus oli väga hull, ka nende jaoks, kes temaga töötasid ja kes teda teadsid. Kartsin tol hetkel. Nüüd nähes teda taas valmisolekus jalgpalli mängida on hea uudis. Arvan, et Christiani jaoks on uks alati avatud,” sõnas Conte, kelle hoolealuseid ootab pühapäeval ees Inglismaa karikamäng Morecambe’iga.

scroll to top