fbpx
Close

Ronaldo lahkubki Juventusest! Peatreener Allegri: tal pole mingit kavatsust siia jääda

Avatar

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

Cristiano Ronaldo klubivahetuse saaga on aina selgemaid jooni võtmas ning Torino Juventuse peatreener Massimiliano Allegri kinnitas, et portugallane lahkub meeskonnast. Alles möödunud nädalal sõnas itaallasest loots, et 36-aastane tähtmängija jätkab Juventuses.

“Eile (neljapäeval – toim.) Cristianoga rääkides ütles ta mulle, et tal pole kavatsust Juventusesse jääda. Sellel põhjusel pole ta ka homsesse mängu Empoliga kaasatud. Asjad muutuvad, see on elu. Juventus aga jääb ning see on kõige tähtsam. Cristiano andis oma pühendumuse, tegi end teistele klubidele saadavaks. Nüüd ta lahkub ja elu läheb edasi. Cristianot tänatakse kõige eest, mida ta on teinud, olles samuti eeskujuks olnud noormängijatele. Aga nagu ütlesin, peame edasi liikuma,” rääkis Allegri.

Goal.com vahendab, et enim on Ronaldo vastu huvi tundmas Manchester City, mille esindajad olevat ka tema agendi Jorge Mendesega läbirääkimisi alustanud. Varasemalt on Ronaldo aga öelnud, et ei liituks uuesti Inglismaale tulles ühegi oma endise koduklubi Manchester Unitedi peamise konkurendiga.

Juventus tahab väidetavalt Ronaldo eest ka 29 miljoni euro suurust üleminekutasu. Vastasel juhul jäädakse kahjumisse, kui võtta arvesse 2018. aasta üleminekut, mil tema eest käidi Madridi Realile välja 100 miljonit eurot. City polevat aga nõus seda summat maksma ja nii ei saa lõplikult välistada ka Pariisi Saint-Germaini varianti, kuhu on sellel suvel tulnud mitmed nimekad mängumehed eesotsas Lionel Messi ja Sergio Ramosega. Seejuures on Real aktiivselt noolimas PSG ründetähte Kylian Mbappe’d, kelle eest on juba pakutud 170 miljonit eurot, ja nii oleks Ronaldo Prantsusmaa suurklubile olukorda arvestades ideaalne täiendus.

scroll to top