fbpx
Close

Ametlik: Cristiano Ronaldo on Manchesteris tagasi!

Avatar

Sir Alex Ferguson ja Cristiano Ronaldo. Foto: AFP/Scanpix

Cristiano Ronaldo lahkumine Torino Juventusest sai reedel kinnitust, kuid pärastlõunal polnud veel selgunud, kuhu 36-aastane ründeäss edasi siirdub. Kui pikalt spekuleeriti Manchester City osas, siis Ronaldo oma fänne alt ei vedanud ja liitus loogilistel põhjustel oma varasemase koduklubi Manchester Unitediga.

“Manchester Unitedil on rõõm kinnitada, et klubi on jõudnud Juventusega kokkuleppele Cristiano Ronaldo ülemineku puhul. Vormistamisel on isiklikud tingimused, viisa ja ees ootab meditsiiniline ülevaatus. Viiekordne Ballon d’Ori võitja Cristiano on siiani oma karjääri jooksul võitnud üle 30 karika, mille seas viis Meistrite liiga tiitlit, neli FIFA klubide MM-i karikat, seitse tiitlit Inglismaal, Hispaanias ja Itaalias ning Euroopa meistrivõistluste tiitel Portugali koondisega. Esimese Manchester Unitedis oldud perioodi jooksul lõi ta 292 mänguga 118 väravat. Kõik klubis ootavad pikisilmi Cristianot taas Manchesteris vastu võtma,” seisis Manchester Unitedi kodulehel.

Unitedit vahemikus 2003-2009 esindanud Ronaldo üleminek läks Unitedile maksma kokku 23 miljonit eurot. Juventuse peatreener Massimiliano Allegri kinnitas täna, et Ronaldol pole kavatsust klubis jätkata. Portugallasest mängumeest nähti veel hommikul Juventuse treeningkompleksi minemas, kust ta 40 minutit hiljem lahkus, misjärel algas meeskonnal ühistreening. Edasi sammus ta juba oma eralennukile.

scroll to top