fbpx
Close

Cagliari poolkaitsja Nainggolan: austan Interit, aga mind koheldi täna kui keskpärast mängijat

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Cagliari Calcio poolkaitsja Radja Nainggolan rääkis pärast 1:1 viigiga lõppenud kohtumist Milano Interiga, et meeskond tegutses hästi, kuid kriipima jäi vastaste, ühtlasi oma endise koduklubi suhtumine tema enda suunas.

“Arvan, et mängisime algusest peale hästi. Tulime siia iseloomuga ja liigutasime palli. Võib-olla mõned otsused läksid meie, aga mitte midagi Interi kahjuks. See on jalgpall ja mõningad olukorrad tuleks üle vaadata. Küsimus pole ainult avaväravale eelnenud tõukes, aga samuti oleks pidanud punane kaart olema. Me ei taha näha murtud jalgu enne, kui keegi saadetakse platsilt minema,” rääkis 31-aastane Nainggolan DAZN-i vahendusel.

“Austan väga Interi fänne ja endiseid meeskonnakaaslasi, aga tundsin siin olles, et mind koheldi kui keskpärast mängijat. Soovin neile tulevikuks kõike head. Ühest küljest olen õnnelik, teisalt mitte. Kes teab, mida mulle tulevik toob? Mina kindlasti ei tea! Keskendun mängult mängule, võistlen meeskonnakaaslastega ja võitleme millegi olulise nimel.”

scroll to top