Kas Neymarita mängiv PSG suudab Real Madridi üllatada?

Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumised on käes ja tänane põhimäng on kahtlemata PSG ja Real Madridi vastassseis. 1:3 kaotussseisust pannakse pall Pariisis mängu ning keerulise ülesande on teinud veelgi raskemaks asjaolu, et maailma kalleim pallur Neymar on vigastuspausil ehk kindlasti ei saa brasiillane oma tiimi aidata.

Kuidas siis saab PSG üldse vastupanu osutada? Õnneks on naftaklubil võtta tagataskust jokkerihõnguline kaart, mida ilustab pilt Angel di Mariast. Viimase kahe mänguga on argentiinlane võtnud üle vasaku ääreründaja koha ja löönud kolm väravat. Pole paha!

Nagu olen ühes arvamusartiklis maininud, siis PSG võib Neymari vigastusega pigem võita. Tiim mängib rohkem kui meeskonnana ja ründeteravusi luuakse kõikjal, mitte peamiselt Neymari kaudu. Di Maria on kindlasti isetum mängija, kes suudab mängu rohkem ehitada ja tahab sööta mängijale, kes on temast paremal skoorimispositsioonil.

Real Madridil on keskväljal asjad veidi hapud, sest ei Toni Kroos ega Luka Modric pole täiesti terved ning on reaalsus, et kuldaväärt poolkaitsjad peavad kohtumist kõrvalt vaatama. Nende asemel alustaksid poolkaitses Mateo Kovacic ja Isco, mis oleks kindlasti ründavam, kui vigastatud meeste duo.

Kui PSG on poolajapausiks eduseisus, on kõik võimalik. Kuid jätkem meelde, et Real Madrid on viimased 15 minutit väga näljane ja aktiivne tiim – just siis, kui vastane hakkab ära väsima. Siis pannakse viimane käik sisse ja tehakse sotid selgeks. Kahtlemata tuleb väga põnev mäng!