Liverpool mängib Portoga. On sellest üldse midagi kirjutada, kui edasipääseja on niigi selge?

Eks midagi on ikka, millele keskenduda. Näiteks ei anna Jürgen Klopp oma ründetriole puhkust, Ragnar Klavan ei pääse isegi pingilegi ning keskkaitsepaar on Joel Matip – Virgil Van Dijk.

Avamängus klohmiti võõrsil Portot 5:0. Viis-null. On üldse mingi reaalsus, et Liverpool ei jõua veerandfinaali? Ei ole. Lihtsalt pole võimalik, et ise ei skoorita ning Porto lööb viis. Ei ole. KUI just ei minda vaimselt vale häälestusega mängima, lastakse jalg sirgeks ning poolajal on seis 3:0. Isegi siis võetakse jalad kõhu alt välja ja klaaritakse pingeline olukord enda kasuks.

Liverpool võib kaotada, mis on isegi väga ebatõenäoline, rääkimata suurest hävimisest. Eip, Liverpool on edasi. Tänast mängu vaatavad ainult paadunud Liverpooli fännid ja Alberto Moreno poolehoidjad, sest hispaanlane võib täna algrivistuses platsile saada pärast jaanuarikuu šokk-kaotust West Bromwichile, mis nad FA karikast välja kukutas.

Vaadake PSG – Real Madrid kohtumist. Anfieldil tuleb üpris tähtsusetu treeningmängu hõnguline kohtumine.