fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: Manchester Unitedilt koslepi saanud Chelsea läheb võitlejahingega Lampardi juhtimisel Liverpooli murdma

Avatar

Mohamed Salah. Foto: AFP/Scanpix

Chelsea jaoks on käesolev hooaeg alanud valusalt, kui Premier League’i avavoorus saadi Manchester Unitedilt hävitav 0:4 kaotus. Peatreener Frank Lampard aga peaks reaalset olukorda arvesse võttes olema valmis järjekordseks hävitustööks, mis mõjuks tiimi moraalile laastavalt, ent inglane on siiski optimistlik ning indu täis.

Täna õhtul pannakse Istanbulis pall mängu, kui Chelsea ja Liverpool kohtuvad Euroopa Superkarika finaalis: Lampardi eelkäija Maurizio Sarri alistas Euroopa liiga finaalis Arsenali, Liverpool tegi Meistrite liiga finaalis sotid selgeks Tottenhami vastu. Kõigest hoolimata pole pigem noortega liigahooaega alustanud Lampard hakanud tegelema ettenutmisega ning hoopiski hoiatas oma mängumehi, et mingeid vabandusi kaotuseks või lati alt läbi jooksmiseks ei ole.

“Sellise tiimi vastu nagu Liverpool saab finaal olema väga intensiivne ja pingeline, nagu finaalid ikka. Iga pallur peab teadma, kui tähtis mäng see klubile on ning peab andma endast kõik, sest vastasseis saab olema raske. Me ei saa kõndida platsilt ära mõeldes, et võinuksime teha seda ja teist või me polnud väga valmis. Mingeid vabandusi ei saa olla,” rõhutas klubi legend mängueelsel pressikonverentsil.

Viimati võitis Chelsea superkarika 21 aastat tagasi ning 2012. ja 2013. aastal lepiti teise kohaga. Järjestikustes finaalides tegi kaasa ka Lampard ning kindlasti on juhendaja võidunäljas, sest just seda trofeed tal pole. “Tegemist on karikaga, mida see klubi tahab väga võita. Mina pole seda võitnud, paljud pallurid pole ehk peame endast kõik andma. Finaale võib kaotada, sest need on väga rasked, kuid ei tohi niimoodi kaotada, kui oled juba ette alla andnud või tood vabanduseks vähese valmisoleku. Selliseid mänge peab proovima alati võita,” selgitas Chelsea eest 147 liigaväravat kõmmutanud poolkaitsja.

Optibet aga Chelseale ei halasta – Premier League’i avamängus Norwichit 4:1 võitnud Jürgen Kloppi hoolealused on selged favoriidid ning nende võidu korral saad raha 1,27-kordselt tagasi. Kui Lampardi tahe sünnib ning ta tõstab karika pea kohale, siis raha sulle 3,39-kordselt.

Kui Virgil van Dijk on taas mees, kes skoorib, saad raha ligi seitsmekordselt tagasi.

Vaata kõiki koefitsiente SIIT.

scroll to top