fbpx
Close

Üleminekujutud: United noolib Barcelona triot, Hazard tahab minema

Avatar

Andre Gomes (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Spekuleerimist armastav spordiväljaanne Don Balon on kirjutanud, et Manchester United noolib Barcelonast kolme pallurit.

Juhul, kui David de Gea läheks Real Madridi, siis on United valmis tegema pakkumise puurivahi Marc-Andre ter Stegeni eest. De Gea minek Madridi on pigem ebatõenäoline ja hispaanlaste pilgud on hoopis suunatud Chelsea puurivahi Thibaut Courtois’ poole, kelle kaaslanna on avaldanud soovi sooja kliimasse kolida.

Teised kaks pallurit, keda United nooliks, on poolkaitsja Andre Gomes ja kaitsja Samuel Umtiti. Okei, Umtiti on põhimees ja näidanud häid esitusi, aga Gomes? Ei näi olevat mees, kelles väga palju peidus oleks. Kuigi pärast 2016. EM-i oli just tema nimi suurklubide nimekirjas, keda poolkaitsesse osta.

De Gea minek: 10 %
Umtiti: 15 %
Gomes: 1 %

Aga nüüd Chelsea juurde. Eden Hazard tahab Chelseast ära ja tema vastu tunneb huvi Real Madrid. Olgem ausad – huvi on vastastikune. Selle ülemineku osas on väga pikalt räägitud ja Hazardis nähakse Cristiano Ronaldo asendajat paremal äärel. Eks belglane ise mõistab, et Real on nimekam ja tugevam, kui Chelsea ning kindlasti ei tasu alahinnata soojemat kliimat. Pole nii vihmane, udune ja tuuline, kui Londonis.

Hazard: 80 %

scroll to top