Alexis Sanchez (keskel), Nemanja Matic (paremal). Foto: AFP/Scanpix

Premier League’i esmaspäevaõhtune mäng pakkus meeletut närvikõdi, kui Crystal Palace läks Manchester Unitediga vastamisi ning kõik pilgud olid suunatud Punastele Kuraditele. Keegi ei osanud arvatagi, et Palace hakkab suurt üllatust sepistama.

Aga nii läks ning Andros Townsendile naeratav õnn aitas jalgpallijumala abiga kodutiimi juhtima. Teisel poolajal jäid Unitedi kaitsjad magama ja Patrick van Aanholt karistas, 2:0.

Mida tegi seepeale United? Sisse toodi ründejõudu ning vaikselt hakati survestama. Ütlesin endamisi, et kui 75. minutiks on seis viigis, siis on võit väga tõenäoline. Kõigepealt Chris Smalling sai väga vabalt peaga löögile ja lõi ühe tagasi, seejärel läbi juhuse lendas 75. minutil Alexis Sancheze löök vastu Palace’i mängijat, sealt muutis suunda ja maandus latti. Romelu Lukaku õigel ajal õiges kohas ning seis viigis.

Siis läks lahti tõeline turmtuli ehk Manchester Unitedi ründekahurid andsid korralikult minna, kuid võiduvärava sepistas poolkaitsja Nemanja Matic, kellel oli SELLINE pauk esimeseks väravaks punasärkide eest: