fbpx
Close

Hispaania röövis kuuendal üleminutil Saksamaalt võidu, Eesti lähinaabrid said erinevaid tulemusi

Avatar

Robert Moreno (vasakul) ja Luis Enrique. Foto: imago images/Scanpix

Neljapäeval tehti üle pika aja taas algust Rahvuste liiga mängudega. Nimekaimatest koondistest olid võistlustules Saksamaa ja Hispaania, vähemalt üks põnevusmäng toimus igal tugevustasandil.

Päeva põnevusmatšis, A-tasandi neljandas alagrupis jäid Saksamaa ja Hispaania vahel esimesel poolajal väravad löömata, aga 51. minutil leidis Robin Gosens sööduga Timo Werneri, kes lahendas trahvikastis olles olukorra edukalt ära. Külalised otsisid kannatlikult viigiväravat ja kuuendal üleminutil Luis Enrique hoolealuste jaoks see kätte ka saadi: hiljuti Leeds Unitedisse siirdunud ründaja Rodrigo antud pall jõudis Jose Gayani ja kuna Gosens kattis suluseisu õnnetult ära, jäi paarilt meetrilt tehtud tabamus jõusse. Samas grupis oli Ukraina Oleksandr Zintšenko 68. minuti võiduväravast üle Šveitsist.

Eesti naaberriikidest oli ainsana võidukas Venemaa, kui Artjom Dzjuba kahe tabamuse toel alistati Serbia. Wales võitis Kieffer Moore’i 80. minuti väravast Soomet, kusjuures meeskonna tähtmängija Gareth Bale tegi kaasa vaid avapoolaja. Läti leppis järjekordselt väravateta viigiga Andorra vastu, 71. minutis tegutsesid võõrustajad veel ka vähemuses Vladislavs Gutkovskise punase kaardi tõttu.

Reedel toimuvatest mängudest kerkivad esile Holland – Poola ning Itaalia – Bosnia ja Hertsegoviina kohtumised. Leedu võõrustab Kasahstani ja tulist matši võib eeldada ka Slovakkia ja Tšehhi vahelisest mängust.

Kõik tulemused:

A-tasand:

Saksamaa – Hispaania 1:1

Ukraina – Šveits 2:1

B-tasand:

Bulgaaria – Iirimaa 1:1

Soome – Wales 0:1

Venemaa – Serbia 3:1

Türgi – Ungari 0:1

C-tasand:

Moldova – Kosovo 1:1

Sloveenia – Kreeka 0:0

D-tasand:

Läti – Andorra 0:0

Fääri saared – Malta 3:2

scroll to top