fbpx
Close

Ancelotti juhendatav Everton on eriti huvitava jänese kübarast välja tõmbamas

Avatar

December 10, 2019, Naples, Campania, Italy: During the Champions League Football match SSC Napoli vs FC Genk on December 10, 2019 at the San Paolo stadium in Naples..In picture MILIK (Credit Image: © Fabio Sasso/ZUMA Wire)

Inglismaa kõrgliigas lõppenud hooajal 12. kohale jäänud Everton on endiselt suuri eesmärke tulevikku silmas pidades püstitamas ja nüüd ollakse lähedal palkamaks Napoli brasiillasest poolkaitsja Allani.

29-aastane mängumees on pallinud Napolis 2015. aastast, kuid mullune hooaeg oli meeskonnale suur pettumus, sest Serie A-s jäädi seitsmendaks ning üle pika aja Meistrite liigas kaasa ei tehta. Eelmise aasta detsembris sai just Ancelotti Napoli peatreeneri kohalt kinga ja Sky Sport Italia teatel on Allanile koostöö oma endise juhendajaga olulise tähtsusega.

Napoli treeningutel ega hooaja-eelsetes kontrollmängudes Allan kaasa ei teinud ning Inglismaa fotograafid on mehe juba ka üles pildistanud, mil ta oma eralennukiga Liverpooli saabus meditsiinilisele ülevaatusele. Liitumist Evertoniga on ühtlasi kinnitanud Napoli president Aurelio De Laurentiis ning ülemineku eest teenitakse 25 miljonit eurot, millele lisanduvad kolme miljoni euro suurusjärku jäävad boonused.

2019. aasta jaanuaris oli Allanil samuti võimalus lahkuda, kui 50 miljoni euro eest soovis Pariisi Saint-Germain ta oma ridadesse tuua, ent Napoli lükkas selle pakkumise tagasi. Sellest hetkest alates pole tal Napoliga kuigi hea läbisaamine olnud ning ilmselt kahetseb nüüd ka klubi, et võtnud tol korral PSG pakkumist vastu, sest praegu saadakse vaid pool sellest summas. Nüüd olid tema allkirja noolimas väidetavalt ka Madridi Atletico ja Dortmundi Borussia.

Napolis jäi Allani saagiks 212 mängu. Tiitlitest on tal seal vaid ette näidata 2019/20 hooaja Itaalia karikavõit. Brasiilia koondisega on ta 2019. aastal võitnud Copa America.

scroll to top