fbpx
Close

Interi spordidirektor: Messit me ei jahi ja Lautaro osas Barcelonaga kõnelusi ei pea

Avatar

Lautaro Martinez. Foto: SIPA/Scanpix

Itaalia kõrgliiga mulluse hõbedameeskonna ja Euroopa liiga finalisti Milano Interi spordidirektor Piero Ausilio andis selge vastuse juttudele, mis seostab neid Barcelona tähtmängija Lionel Messiga. Konkreetne avaldus kõlas ka ründetalendi Lautaro Martineze osas.

Viimastel ja tõenäoliselt ka järgmistel nädalatel kostub järjekordselt midagi 33-aastase Messi kohta, kes tahtvat Barcelonast minema saada. Huvilisi loomulikult maailma ühe parima jalgpalluri palkamiseks on eesotsas Manchester City, Pariisi Saint-Germaini, Torino Juventuse ja Manchester Unitediga, kuid jätkuvalt on suur küsimus õhus: kas leidub hind, mille eest on Barcelona valmis Messi minema lubama? Tema leping lõppeb aasta pärast ja nii oleks kasulik klubil õnnetu mängumees rahaks teha. Messi nõuandjad on seda meelt, et ta võib lihtsalt minema jalutada ja uue klubi leida, La Liga teatas hiljuti aga vastupidist.

Inter on viimaste aastatega rikaste omanike abil uuesti tippmeeskondade sekka tõusnud ja seega on ka neid peetud Messi potentsiaalseteks huvilisteks. Ausilio sõnas Sky Sport Italia vahendusel, et need kuuldused põhinevad lihtsal faktil, kui hea mängija on Messi. “Messist pole midagi rääkida. Ma isegi ei tea, kust need jutud tulevad. Jalgpallis pole ühtegi klubi, mis Messit ei tahaks. Aga samas on selle kõrval faktidest koosnev reaalsus.”

Barcelonaga on omakorda seostatud Interi 22-aastast ründajat Lautaro Martinezit. Koroonaviirusest tingituna on siiski Kataloonia tippklubi president Josep Maria Bartomeu varasemalt välja öelnud, et rahalisi vahendeid napib ning ilmselt jääb üleminek selle aasta sees ära. “Lautaro Martineze puhul pole kõnelusi alustatud, sest tegelikkuses pole midagi ka toimunud. Me pole kunagi kõnelusi pidanud, on vaid klausel olnud,” kinnitas ka Ausilio, et Lautaro jätkab hetkel Interis ja tema eest pole ükski klubi väljaostuklauslit veel valmis maksma.

scroll to top