fbpx
Close

Messi tulevik: 700 miljonit eurot, keeruliseks kujunevad läbirääkimised või mees on tuleval hooajal ikka Barcelonas

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Hispaania kõrgliiga organisatsioon La Liga andis selge vastuse, mis saab Barcelona tähtmängijast Lionel Messist. Kui juttu on olnud, et argentiinlasel on õigus klubist lihtsalt minema jalutada, siis nüüd lükati see selgelt ümber.

La Liga poolt kinnitati, et Messi eest tuleb mõnel teisel klubil tasuda meeletu, 700 miljoni euro suurune väljaostuklausel, et pallivõlur oma ridadesse tuua. Samas on ka variant asuda läbirääkimistesse Barcelona ja Messiga, kuid nähtavasti kujuneks Messi üleminekusumma üpris röögatuks. Ametlik leping Barcelonaga kestab Messil 2021. aasta suveni.

Eelmisel nädalal andis 33-aastane ründeäss Barcelonale ootamatult teada, et soovib oma lepingus oleva punkti käivitada, mille alusel on võimalik tal iga hooaja lõppedes klubist lahkuda. Segadus seisneb aga selles, et mainitud punkt kaotas oma kehtivuse juunis, kuid Messit nõustavad taustajõud on valmis selle vaidlustama, sest lõppenud hooaega koroonaviirusega seoses pikendati augustini.

“Mitmete tõlgendustega seoses (mõned neist vastuolulised), mis viimastel päevadel meediast läbi käinud FC Barcelona mängija Lioenl Andres Messi osas, ja olles tema lepinguga tutvunud, peab La Liga kohaseks asjaolusid selgitada. Leping on endiselt kehtiv ning see sisaldab endas väljaostuklauslit juhuks, kui Lionel Andres Messi peaks otsustama lepingu varem lõpetada. Võttes kõiki toiminguid arvesse, mis sellisel juhul rakenduksid, ei lähe La Liga edasi otsusega, mis tühistaks mängija registreeringu Hispaania jalgpalliliidust, välja arvatud mainitud väljaostuklausli tasumisel,” seisis La Liga teadaandes.

Goal.com teatel on suurim huviline Messi osas Manchester City, kus peatreeneriks teatavasti tema endine juhendaja Pep Guardiola. Kuuekordse Ballon d’Ori võitja allkirja on noolimas väidetavalt ka Pariisi Saint-Germain ja Torino Juventus. Viimase puhul oleks tegemist eriti müstilise stsenaariumiga, sest nii saaks Cristiano Ronaldost ja Messist meeskonnakaaslased, kes mäletatavasti olid Hispaanias suured konkurendid.

scroll to top