fbpx
Close

Unitedi poolkaitsja Matic: meie siht on meistritiitel, mingeid vabandusi olla ei saa!

Avatar

Manchester United. Foto: AFP/Scanpix

Neljandat hooaega Manchester Unitedis alustav Nemanja Matic loodab murda klubi seitsme aasta pikkuse seeria, mille jooksul pole Inglismaa meistritiitlit võidetud. Selleks aga tuleb Serbia koondislase sõnul näidata samasugust mängupilti, nagu lõppenud hooaja teises pooles.

Ole Gunnar Solskjaeri juhendatav United alustas möödunud hooaega üpris mannetult ja paistis, et 2020/21 hooajal ei olda üheski eurosarjaski esindatud. Kui pärast koroonaviirusest tingitud pausi tehti mängudega taas algust, oli United võimsasse hoogu sattunud ja koduses liigas suudeti koguni kolmas koht välja võidelda. Euroopa liigas näidati samuti head minekut, kuigi poolfinaalis jäädi alla Sevillale. Matici arvates on United võimeline viimastel hooaegadel Inglismaa jalgpalli domineerinud Liverpoolile ja Manchester Cityle piisavalt konkurentsi pakkuma ning kui seda ei tehta, ollakse selgelt lati alt läbi joostud.

“Järgmiseks hooajaks pole mingeid vabandusi. Peame kõik välja panema. Peame tiitli nimel võitlema, sest tundsin, et lõppenud hooajal andsime mõned punktid liiga kergelt ära. Lubasime Liverpoolil tiitli võita, ma ei teagi, kümme mängu enne hooaja lõppu. Nemad võitsid liiga, me ei saa seda lubada. Meil tuleb lõpuni võidelda. Peame suurema enesekindluse ja vastutusega mängima,” ütles 32-aastane Matic UTD Podcast’i vahendusel.

“Mu isiklik eesmärk on Unitediga Premier League võita ja olen kindel, et kõik tahavad sama. Peame oma poolehoidjatele lubama, et anname endast parima – täpselt see, mida tegime pärast koroonaviirusest tingitud suletust, kui hakkasime jälle mängima. See ongi Manchester United. Meil tuleb esmalt võita viis või kuus mängu ja siis võid sa mõne punkti loovutada. Seejärel peab sama korduma. Niimoodi saame meistritiitli võita. Me polnud hooaja alguses stabiilsed. Võitsime üks või kaks mängu ja siis kaotasime ning viigistasime. Õige United on täpselt selline, nagu pärast pandeemiat ja loodan, et suudame selliselt järgmisel hooajal jätkata.”

scroll to top