fbpx
Close

Ametlik: Dortmund tugevdas meeskonda PSG ja Belgia koondise äärekaitsjaga

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Dortmundi Borussia andis teada, et nendega liitub Pariisi Saint-Germainist äärekaitsja Thomas Meunier. Suure tõenäosusega tähendab see, et marokolasest äärekaitsja Achraf Hakimiga laenulepingut ei õnnestunud klubil pikendada ja tema naaseb Madridi Reali juurde.

28-aastase Meunier’iga sõlmiti nelja aasta pikkune leping. Belgia koondislane saabub Saksamaale vabaagendina, sest Pariisi Saint-Germainiga lõppeb tema leping 30. juunil.

“Dortmundi Borussia mängib täpselt sellist jalgpalli, nagu minagi tahan mängida: põnevat, ehtsat ja loomulikku,” ütles Meunier Dortmundi kodulehe vahendusel. “Meunier on mängija, kes on oma kvaliteeti kõrgeimal tasemel tõestanud,” lisas Dortmundi spordidirektor Michael Zorc.

PSG-ga liitus Meunier 2016. aastal kodumaa klubist Club Brugge’st. Kolmel korral tuli ta Prantsusmaa meistriks ja kahel korral võitis Prantsusmaa karikavõistlused. Saksamaa kõrgliigas tänavu teiseks jäänud Dortmundis pole ta ainus belglane, sest ees ootavad juba poolkaitsja Axel Witsel ja ründava suunitlusega Thorgan Hazard.

scroll to top