fbpx
Close

Zlatan play-off mängu eel: kui sajab lund, siis olen viiking

Avatar

Foto: Imago-Bildbryan/Scanpix

USA kõrgliigas ehk MLS-is tehakse 19. oktoobril algust play-off faasiga, kui 14 tiimi seast selgub 10. novembriks 2019. aasta meistermeeskond. Kuigi läänekonverentsi meeskondadest ei pääsenud otse oma turniirifaasi poolfinaali Zlatan Ibrahimovici kodumeeskond Los Angeles Galaxy, siis vanameister on igal juhul valmis ka järgmiseks mänguks Minnesota Unitediga, mis võib toimuda lumesajus.

LA Galaxy kogus põhihooajal 51 punkti ning 12-liikmelises läänekonverentsi tabelis platseeruti viiendale kohale. Esimeseks jäi linnarivaal Los Angeles FC 72 punktiga, kes pääses ka otse läänekonverentsi poolfinaali. Galaxy vastaseks 20. oktoobri veerandfinaalis on 53 punkti kirja saanud Minnesota United, kellega vastavalt liigasüsteemile kordusmängu ei tule ning ainus kohtumine peetakse võõrsil. Mitmeid Euroopa tippklubisid esindanud ja enne MLS-i perioodi Manchester Unitedis pallinud 38-aastane Ibrahimovic vastas konkreetselt, miks teda keerulised ilmastikuolud ei häiri.

“Ma olen Rootsist pärit. Sündisin lume sees. Kui sajab lund, siis ma olen viiking. Kui on soe, olen lõvi. Suudame kohaneda kõikide tingimustega,” ütles ründeäss LA Galaxy kodulehe vahendusel.

scroll to top