MM-i finaali kordusetendus pakkus täpselt sama tulemuse ja kuus väravat, Inglismaa jäi ootamatult nulli peale

UEFA Rahvuste liigas peeti teisipäeval enne klubihooaja jätkumist ära viimased mängud. Rohkelt väravaid lõid Prantsusmaa ja Belgia ning Cristiano Ronaldo kahe tabamuse toel teenis Portugal Rootsi üle võidu. Inglismaa seevastu ei suutnud võõrsil Taani vastu enamat 0:0 viigist.

2018. aasta maailmameistrivõistluste finaalis kohtunud Prantsusmaa ja Horvaatia olid nüüd taas vastamisi, kuid sel korral haarasid horvaadid eduseisu keskkaitsja Dejan Lovreni meisterlikust tegutsemisest vastase trahvikastis. 43. minutil Antoine Griezmann aga viigistas ja avapoolaja lõpus suunas Anthony Martial palli posti, mis võttis omakorda põrke Horvaatia väravavahi Dominik Livakovici peast ja 2:1 eduseis oli nii prantslastel olemas. 55. minutil hiilgas Wolfsburgi ründaja Josip Brekalo, kui suutis kolme vastasmängija vahel palli hoida ja lõpuks omad ka 2:2 seisu peale tuua. Edasi lõi 65. minutil RB Leipzigi keskkaitsja Dayot Upamecano nurgalöögist tulnud palli peaga võrku ja Oliver Giroud’ vormistas penaltist lõppskooriks 4:2, mis on täpselt sama tulemus, nagu viimase MM-i finaaliski.

Belgia koondis jäi koduplatsil Islandi vastu Aalesundi ründaja Holmbert Aron Fridjonsson 11. minuti tabamusest kaotusseisu, aga seejärel pandi oma paremus ikkagi kindlalt maksma. Kaks minutit hiljem Axel Witsel viigistas ja Michy Batshuayi viis omad juhtima. Dries Mertens suurendas eduseisu 3:1 peale, Batshuayi lisas veel ühe ning viienda palli lõi võrku Brüsseli Anderlechti 18-aastane ründaja Jeremy Doku.