fbpx
Close

Tottenham saab Erikseni ülemineku eest Hispaania koondislase vastu?

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Hispaania tippklubi Madridi Realiga on juba pikemat aega seostatud Tottenham Hotspuri taanlasest keskväljameest Christian Erikseni. Kui üleminek toimubki, siis El Desmarque vahendab, et vastupidises suunas võib liikuda samal positsioonil tegutsev Isco.

Väidetavalt on ka Müncheni Bayern huvitatud Isco teenetest, kuid tänu Eriksenile on Tottenhamil väike eelis. Kuuldavasti on Hispaania koondislase osas maad kuulanud veel Manchester City, Torino Juventus ja AC Milan. Reali peatreener Zinedine Zidane hea meelega ei ütleks Iscost lahti, aga suur üleminekusumma saaks määravaks.

Samas pole Isco olukord olnud klubis kiita juba eelmise hooaja algusest, kui vallandati toonane peatreener Julen Lopetegui ja asemele saabus Santiago Solari. Viimasele näidati küll samuti ust 11. märtsil, aga Isco ei saanud möödunud hooajal ühtegi algkoosseisus alustatud kohtumist kirja La Ligas ega Meistrite liigas. 11 korral pääses ta koduses liigas küll platsile ja lõi kokku kolm väravat. 27-aastasel mängumehel on Realiga leping 2021. aastani, kuid antud olukorda arvesse võttes on ebatõenäoline, et ta klubivahetust ei kaaluks.

scroll to top