fbpx
Close

Tottenhami poolkaitsja: kaks järjestikust kaotust ja kriis ongi see, kuhu tahtsime klubina jõuda

Avatar

Eric Dier. Foto: imago/Uk Sports Pics Ltd/Scanpix

Mullune Meistrite liiga finalist ja Inglismaa kõrgliigas neljandale kohale platseerunud Tottenham Hotspur on selgelt hetkel üks kriisis olevatest võistkondadest, kuid tiimi poolkaitsja Eric Dier hindas situatsiooni teistsuguse nurga alt.

Tottenham on tänavusel hooajal pidanud läbi elama ridamisi pettumusi. Koduses liigas ollakse kaheksa vooru möödudes alles üheksandal kohal ning ka Meistrite liigas on kogutud kahe mänguga vaid üks punkt, mille seas 2:7 kaotus Müncheni Bayernilt. Peale Saksamaa tippklubiga mängimist tuli koduses liigas vastu võtta lausa kahekordne tagasilöök, kui kaotati 0:3 Brighton & Hove Albionile ning vigastuse tõttu jäädi vähemalt selleks aastaks ilma oma esikindast Hugo Llorisist.

“Peamine asi on see, et me oleme kõik koos tööd teinud – okei, mõned on läinud, aga mõned ka juurde tulnud. Viie aasta jooksul koos töötades ja olles jõudnud sinna, kus hetkel oleme, ongi vestlus tulemuseks, kui kaotad kaks mängu järjest. Tahtsime jõuda sinna, et kui kaotad sellised kaks mängu, siis saad suure kriitika osaliseks. Nüüd peame olukorra omaks võtma. Nagu ütlesin Brightoniga mängu järgselt, siis meil pole enam kuhugi taganeda, vaid saame ainult edasi liikuda, tehes seda üheskoos ja võideldes,” rääkis Dier klubi kodulehe vahendusel.

“Kui aus olla, siis peale Brightonit tahtsin juba järgmisel päeval mängida. Sellise seisu pealt pole kunagi kerge minna koondisepausile ja nii kaua järgmist mängu oodata. Samal ajal tekib sul siiski aega olukorda seedida ja mõelda mõtted peas läbi. Loodetavasti seda me ka teeme ja tuleme klubina antud seisust välja.”

scroll to top