fbpx
Close

Redknapp: andke Liverpoolile see karikas ära!

Avatar

Liverpool's English midfielder Jordan Henderson (C) holds the European Champion Clubs' Cup trophy during an open-top bus parade around Liverpool, north-west England on June 2, 2019, after winning the UEFA Champions League final football match between Liverpool and Tottenham. - Liverpool's celebrations stretched long into the night after they became six-time European champions with goals from Mohamed Salah and Divock Origi to beat Tottenham -- and the party was set to move to England on Sunday where tens of thousands of fans awaited the team's return. The 2-0 win in the sweltering Metropolitano Stadium delivered a first trophy in seven years for Liverpool, and -- finally -- a first win in seven finals for coach Jurgen Klopp. (Photo by Oli SCARFF / AFP)

Aastatel 2008-2012 Tottenham Hotspuri juhendanud ja viimati, 2017. aastal Birmingham City peatreeneriks olnud Harry Redknapp ütles Daily Mailile antud intervjuus, et Liverpool on sel hooajal sedavõrd võimas, et neile võiks Inglismaa meistrikarika juba kätte anda.

72-aastasele Redknappile ei saa mingilgi viisil vastu vaielda, sest Liverpool on võitnud kõik senised kaheksa liigamängu. Valitsev meister Manchester City jääb maha juba kaheksa punktiga ning Liverpooli pühapäevane vastane Manchester United on suutnud kõigest üheksa silma koguda.

“Näen, et nad võidavad sellel hooajal Premier League’i. Andke neile tiitel ja tehke seda juba nüüd! Ma olen teinud suure panuse ja arvan, et kihlveovahendaja peaks mulle raha välja maksma. Kui mul oleks valida üks klubi, keda ma tahtnuks juhendada, siis olnuks see Liverpool. Mulle meeldisid nad,” rääkis Redknapp läbi kerge huumori.

Lühiajaliselt ka Jordaania koondise peatreener olnud Redknapp võttis sõna veel oma endise koduklubi Tottenhami osas. Tema sõnul on võistkond selgelt lati alt läbi jooksnud. “Hooaja alguses ma arvasin, et Tottenham suudab Manchester Cityt ja Liverpooli rohkem survestada. Tottenhamil on suurepärane meeskond eesotsas Harry Kane’i, Dele Alli ja Heung-Min Soniga. Arvasin, et see saab olema nende aasta. Aga nende poolt on kindlasti olnud pettumustvalmistav algus ja nad peavad selle olukorra kiirelt ringi pöörama, kuid arvan endiselt, et nad tulevad kolmandaks. Neil on hea grupp mängijaid. Mind ei huvita, mida teised räägivad, aga kui võrrelda neid City või Liverpooli mängijatega, siis pole meeskondade tasemevahe üldse suur.”

scroll to top