fbpx
Close

Unitedi noor mängumees: Jose Mourinho on minu ja mu perekonna südametes väga erilisel kohal

Avatar

Scott McTominay. Foto: Action Images/Scanpix

Manchester Unitedi ja Šotimaa koondise poolkaitsja Scott McTominay rääkis Sky Sportsi vahendusel, et klubist vallandatud peatreeneri Jose Mourinhota poleks ta mängijakarjääris sinna jõudnud, kus ta hetkel on.

Just Mourinho käe all tegi McTominay 2017. aastal Londoni Arsenali vastu Premier League’i debüüdi. Portugallase plaanides tegutses McTominay mitmetel erinevatel positsioonidel ning vaatamata sellele, et Mourinho on praeguseks klubist lahkunud, on 22-aastane mängumees ka Ole Gunnar Solskjaeri juhendamisel üks põhimängijatest.

“Jose on mu jaoks väga eriline inimene. Ta hoiab minuga endiselt ühendust ja räägime mõnikord ka peale mänge. Ta jääb alatiseks minu ja mu perekonna südametesse erilisele kohale, sest ta on see, kes sind meeskonda tõi ja sinusse uskus. Ma võlgnen talle tohutult palju, sest kui poleks teda olnud, siis ma ei pruugiks siin istuda,” rääkis McTominay.

Unitedil seisab pühapäeval ees põhimõtteline vastasseis tabeliliidri Liverpooliga. Kahe klubi vahe on üpris suureks kärisenud, sest United hoiab alles 12. kohta üheksa punktiga, samal ajal on Liverpoolil täisedu ehk 24 punkti kirjas. “Võitmisega tuleb ka naeratus näole. Nii elu toimib. Kui tegutsed hästi, siis kõik tahavad naeratada ja kõik on rahul. Sinna tahame meeskonnana jõuda. Loodetavasti suudame seda teha järgmiste mängudega,” lisas McTominay.

 

scroll to top