Vahetusest sekkunud Ragnar Klavan aitas Cagliaril tõusta kõrgele kohale!

Ragnar Klavan (paremal). Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga kaheksandas voorus alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio liigatabeli lõppu kuuluva SPAL-i meeskonna. Meistritiitlit jahtiv Milano Inter suutis võõrsil läbi raskuste 4:3 võidu võtta Sassuolo üle.

Cagliari asus üheksandal minutil kohtumist juhtima belglasest keskväljamehe Radja Nainggolani tabamusest. Paolo Farago väravast suurendati 67. minutiks eduseis kahele ning sama mehe vahetas just Ragnar Klavan 82. minutil puhkama. Eesti koondise kapteni väljakul oldud aja jooksul rohkem väravaid ei löödud ning Cagliari sai 2:0 võidu kirja, millega tõusti 14 punktiga tabelis viiendale kohale. Neljanda koha omanikust Napolist jäädakse maha kahe punktiga ja kuna AS Roma tegi samal ajal väravateta viigi Sampdoriaga, siis edestab Cagliari Itaalia pealinnaklubi ühe punktiga.

Tabeliliidri Torino Juventuse lähikonkurent Milano Inter läks Sassuolo vastu 71. minutiks 4:1 ette, aga Filip Djuricici ja Jeremie Boga tabamustest õnnestus kodumeeskonnal tulla 82. minutiks vaid ühe värava kaugusele. Antonio Conte hoolealused suutsid aga võidupunktid siiski endale jätta ning 22 punkti kogunud Juventusega on vahe üks punkt. Atalanta on 17 punktiga kolmas.

Päeva viimastes mängudes on vastamisi Parma ja Genoa ning AC Milan ja Lecce.