fbpx
Close

Liverpooli tähtmängija: Messilt hääle saamine näitab, kui kaugele olen jõudnud

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Neljandat hooaega Liverpooli palliv Senegali koondise ääreründaja Sadio Mane ütles The Sunday Times’ile antud intervjuus, et Barcelona staarilt Lionel Messilt hääle saamine FIFA aasta mängija valimisel oli väga positiivne üllatus.

Eelmisel kuul toimunud auhinnatseremoonial valiti aasta mängijaks Messi, kellele järgnes Liverpooli keskkaitsja Virgil van Dijk. Tema edestas omakorda Torino Juventuse ründeässa Cristiano Ronaldot, Mohamed Salah’d ja viiendaks jäänud Mane’d. Messi jaotas oma kolm häält klubikaaslase Frenkie de Jongi, Cristiano Ronaldo ja Mane vahel ära. Viimane oli mõistagi vägagi meelitatud sellest otsusest.

“See on suurepärane kompliment, kui Messi sinu poolt hääletab. Kui vaadata, kust ma olen tulnud, siis on selge, et väga kaugelt. Olles pikka aega akadeemiata mängija, olen jõudnud siia. Saan vaid öelda, et tehke kõvasti tööd ja püüdke unistusi,” ütles 27-aastane Mane.

Kas aga Mane valiks parimaks mängijaks Messi? “Jah, muidugi… peale Virgili. Ei, Virgil on suurepärane mängija, aga anna andeks, Messi tuleb enne sind.”

Mane tunnistas, et Liverpooliga liitumine kolme aasta eest Southamptonist oli tema karjääri parim otsus, kuid esimest korda peatreeneri Jürgen Kloppiga kohtumine oli veidi kummaline.”Ta rääkis väga palju ja ma mõtlesin: “See saab mulle raske olema, sest olen ise üpris vaikne.” Klopp on siiski väga tore. Kõik armastavad teda ja kui aus olla, siis see on palju tähtsam kui tema rääkimine. Ta on veidi naljakas tüüp, kuid samal ajal ka tõsine.”

scroll to top