Vahetusest sekkunud Klavan aitas Cagliaril taas punktilisa saada, lähirivaal Napoli libastus tabeli eelviimase vastu

Ragnar Klavan (paremal). Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga üheksandas voorus viigistas Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani kodumeeskond Cagliari Calcio koduplatsil Torino meeskonnaga.

Cagliari avas mänguskoori 40. minutil, kui täpne oli uruguaylasest keskväljamees Nahitan Nandez ning poolajale mindi võõrustajate 1:0 eduseisust. 69. minutil jõudis Torino aga viigiväravani, kui täpne oli Itaalia koondises aeg-ajal figureerinud ja karjääri jooksul ka linnarivaali Juventuse ridades pallinud Simone Zaza. Ragnar Klavan sekkus 82. minutil vahetusest Luca Ceppitelli asemele ning tema väljakul oldud aja jooksul enam väravaid ei löödud.

Suure võidu võttis Meistrite liigas osalev Atalanta, kes alistas koguni 7:1 Udinese. Napoli jäi aga üllatuslikult võiduta SPAL-i vastu, kui tehti 1:1 viik. Sellest hoolimata on vooru lõppedes neljas koht Napoli omanduses 17 punktiga.

Cagliaril on nüüd üheksa vooruga 15 punkti kirjas ja kui AS Roma ei suuda alistada AC Milani, siis säilitatakse viies koht. Torino on 11. kohal 11 punktiga. Lisaks AS Roma – AC Milan mängule kohtuvad päeva viimases matšis veel Fiorentina ja Lazio.

Cagliari Calcio – Torino 1:1

Atalanta – Udinese 7:1

SPAL – Napoli 1:1

Bologna – Sampdoria 2:1