fbpx
Close

Müller Inglismaale või Itaaliasse? Bayerni spordidirektor: tegemist on väljamõeldisega

Avatar

Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Müncheni Bayerni spordidirektor Hasan Salihamidzic kinnitas, et sakslasest ründeäss Thomas Müller pole talvise üleminekuakna sees kindlasti klubist lahkumas.

30-aastase Mülleri olukord Bayernis pole just kiita. Peatreener Niko Kovac otsustas ta hooaja esimeses neljas mängus pingile jätta, kuigi nüüd viimases kahes on ta saanud täisminutid kirja. Müllerit on seostatud Manchester Unitedi ja Milano Interiga ja varasemalt on ta öelnud: “Kui treeneritetiim näeb mind ka tulevikus vahetusmehena, siis pean mõtlema oma olukorra üle. Olen liiga ambitsioonikas, et seda mitte teha.”

Salihamidzic vastas selle teema osas Sky Sportsile konkreetselt, vihjates Niklas Süle ja Lucas Hernandezi vigastustele: “Tegemist on looga, millest tahate kirjutada (Mülleri müügist – toim.). Meil on kaks mängijat kaheks kuuks vigastustega väljas ja te tulete meile ütlema, et müüge mängija. Pole ühtegi põhjust seda teha.”

Lisaks on Bayerni tegevjuht Karl-Heinz Rummenigge öelnud, et Müller ei lähe kuhugi. “Suhted Thomase ja Bayerni vahel on täiesti terved ja ta jääb endiselt tähtsaks lüliks meie klubis,” ütles Rummenigge Welt am Sonntag vahendusel.

scroll to top