fbpx
Close

Tuchel pole PSG äärekaitsjate kvaliteediga sugugi rahul

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

PSG uus peatreener Thomas Tuchel on juba oma tiimi kallal tegutsemas ning sakslane on jõudnud arusaamale, et tema tiimi äärekaitsjad ei ole piisavalt kvaliteetsed saavutamaks seda, mille jaoks sakslane Pariisi tiimi etteotsa palgati.

Eelmisel pühapäeval klubi üle võtnud sakslane pole loorberitel puhanud ja kasutab aega targasti – juba teeb ta muudatusi oma treeningkompleksis, kus uue ilme ei saa vaid jõusaal ja eesruum, kuhu riided nagisse riputada. Sakslasliku põhjalikkusega tehtav analüüs on Tuchelile vägagi kodune. “Mulle meeldib, kui kõik asjad on peensusteni organiseeritud. Olen sakslane,” sõnas ta.

Samuti kohtus ta kõikide palluritega, alustades juba kaks nädalat tagasi, mil kohtus Pariisis Neymariga. Tiimist saadud ülevaade ei ole uuele treenerile just väga meeltmööda, sest ükski äärekaitsja pole tema silmis piisavalt hea. Samas tuleb võtta asja realistlikult, sest ühe suvega ei ole võimalik soetada nelja uut pallurit samadele positsioonidele, vahendab Le Parisien. Thomas Meunier, Dani Alves, Yuri Berchiche ja Layvin Kurzawa võivad endale uueks hooajaks uue tööandja leida, kui Tuchel just ei halasta.

scroll to top