fbpx
Close

Benfical on tõsi taga: Tottenhamist keskkaitsja palgatud, sihikul veel Cavani ja Hispaania koondislane

Avatar

Paris Saint-Germain's Uruguayan forward Edinson Cavani controls the ball during the French L1 football match between Stade Brestois 29 and Paris Saint-Germain in Brest, western France, on November 9, 2019. (Photo by Damien MEYER / AFP)

2018/19 hooaja Portugali meister, kuid lõppenud hooajal Porto järel teiseks jäänud Lissaboni Benfica on vaikselt panemas kokku vägagi kogenud võistkonda, olles huvitatud endisest Pariisi Saint-Germaini ründemehest Edinson Cavanist ja Madridi Reali kaitsemängijast Nacho Fernandezist.

Usinalt toimetanud Benfica tõi alustuseks pärast viit aastat peatreeneriks tagasi 66-aastase Jorge Jesuse, kes oma treenerikarjääri jooksul klubi kolmel korral Portugali meistriks tüürinud. Brasiilia klubi Gremio ridadest saabus meeskonda ründaja Everton Soares ning Tottenham Hotspurist tuli vabaagendina üle Belgia koondise keskkaitsja Jan Vertonghen.

Väljaanne A Bola vahendab, et Madridi Realis viimastel hooaegadel oluline varumees olnud Nacho Fernandez on samuti Benfica radaril. Tänavu jäi tema nimele siiski vaid kuus La Liga kohtumist ning pole klubis sugugi õnnelik rolliga, milles Sergio Ramose ja Raphael Varane’i järel on ta kolmas valik. Lisaks palkas Real juurde Portost brasiillasest 22-aastase keskkaitsja Eder Militao. Usutakse, et Nacho suudetakse kätte saada 15 miljoni euro eest. Hispaanlase leping lõppeb 2022. aasta suvel.

Sellega aga ei paista Benfica ambitsioonid piirduvat. Ründeliini tahetakse palgata veel Edinson Cavani, kes 2013-2020 esindas Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germaini. Nüüd on uruguaylane aga vabaagent ja Benfical tuleks muretseda vaid 33-aastase mängumehe palganumbri pärast. Cavani kinnitas ka ise, et juttudel on tõepõhi all. “Benfica ja teiste klubidega on olnud kohtumisi. Aga midagi pole veel paika pandud ning ma ei saa öelda, et kokkulepe on lähedal. Kui kõik on mõne meeskonnaga kokku lepitud, siis küll sellest saadakse teada. Kuidas see saaks olla üldse meeskond, mis mind ei köida? Ja kui mul oleks võimalus seal mängida, siis olen eluga väga rahul,” vahendab Goal.com Cavani sõnu.

scroll to top