fbpx
Close

Lahkuvale Contele on asendaja leitud: Napoli eksloots võtab ohjad üle

Avatar

Maurizio Sarri popsutamas. Foto: Lapresse/Scanpix

Londoni Chelsea treenerivahetusest on räägitud juba õige mitu kuud – praeguse peatreeneri Antonio Conte lahkhelid juhtkonnaga ning nigel liigahooaeg, mis jättis nad välja Meistrite liigast, on pannud pitseri itaallase tulevikule Inglismaa pealinnas. Uus treener on samuti itaallane, kui Napolist vallandatud Maurizio Sarri on käed löönud Chelseaga ja võtab uuest hooajast ohjad üle.

59-aastane ekspankur viis Napoli rekordilise 91 punktini, mis andis liigas teise koha, jäädes alla vaid Juventusele. Klubi president Aurelio De Laurentiis otsustas oma tuleviku osas mõtteaja võtnud Sarrit enam mitte oodata ja määras ametisse legendaarse Carlo Ancelotti.

Sarri on olnud kolme valiku vahel: Chelsea, Peterburi Zenit või aastane puhkus. Nüüd on asjad selgemad ja napolitaan on otsustanud Chelsea kasuks. Gazzetta andmetel on Sarri esindajad ja Chelsea jõudnud lepingutingimuste osas kokkuleppele. 59-aastane ründavat vutti armastav treener hakkab teenima neljakordset palka võrreldes Napoliga: pealinnas makstakse talle 6 miljonit eurot aastas.

scroll to top