fbpx
Close

Hispaania või Itaalia? Hinnatud treener Allegri andis Inglismaa suurklubile ninanipsu

Avatar

Massimiliano Allegri. Foto: AFP/Scanpix

Hispaania ajalehe Diario AS-i teatel sai Massimiliano Allegi pakkumise asuda viimastel aastatel Inglismaa kõrgliigas tippklubide seltskonda kuulunud Tottenham Hotspuri peatreeneriks, kuid 53-aastane itaallane loobus sellest võimalusest.

Tottenham vallandas eelmisel kuul peatreener Jose Mourinho ning käimasoleva hooaja lõpuni võttis seal ohjad enda kätte vaid 29-aastane Ryan Mason. Meeskonnas siiski midagi silmapaistvat ei muutunud ning lohutuseks suudetakse tõenäoliselt uueks hooajaks end UEFA Euroopa liigasse murda.

Allegri juhendas 2014-2019 perioodil viimased üheksa hooaega Itaalia jalgpalli valitsenud Torino Juventust. Ringlevad jutud, et Juventusesse on Allegri tagasi minemas, sest Andrea Pirlo ajal on klubis asjad väga keeruliseks muutunud. Üks voor enne hooaja lõppu on Juventusel kirjas 75 punkti ning see annab viienda koha. Positsiooni võrra kõrgemal paikneb 76 punktiga Napoli. Kui Juventus isegi võidab viimases voorus Bolognat, siis tuleb neil loota, et Napoli libastub Hellas Verona vastu. Vastasel juhul Juventust 2021/22 hooaja UEFA Meistrite liigas ei näe.

Lisaks Juventusele on Allegrit paari pandud ka Napoliga, kus kuuldavasti koostööd Gennaro Gattusoga ei soovita jätkata. Kindel on ka see, et Madridi Reali eesotsas ei jätka Zinedine Zidane ja sealgi tuntakse Allegri teenete vastu huvi. Juventuse variant langeb Allegri puhul kuuldavasti ära kindlasti siis, kui Pirloga ikkagi suudetakse Meistrite liigasse kvalifitseeruda. Pool tööd on mõnes mõttes tehtud, sest kolmapäevases Itaalia karikafinaalis alistati 2:1 Atalanata ning seega päris tiitliteta hooaeg võistkonnale ei lõppe.

scroll to top