fbpx
Close

Tagasilöök Barcelonale: poolkaitsja keeldub klubi Meistrite liigas esindamast

Avatar

Foto: Imago/Gribaudi/ImagePhoto/Scanpix

Barcelona brasiillasest poolkaitsja Arthur Melo, kes uuest hooajast hakkab esindama Torino Juventust, on oma praeguse koduklubi Meistrite liiga mängude eel keerulisse olukorda pannud, sest keeldub nende eest platsile jooksmast.

23-aastase Arthuri eest tasus Juventus ligi 82 miljonit eurot ja saatis Hispaaniasse vastu Miralem Pjanici, kelle eest käis Barcelona omakorda 65 miljonit eurot välja. Juba varasemalt oli ta mõista andnud, et La Liga hooaja lõppedes tema enam klubi juurde ei naase, kuigi leping veel kestab. Mees ei ilmunudki esmaspäeval treeningule kohale ja kuuldavasti viibib ta hetkel hoopis oma kodumaal Brasiilias. Enne seda puhkas ta veel Ibizal, ignoreerides samal ajal Barcelona poolseid hoiatusi. Klubi tõlgendab Arthuri käitumist Diario Sport’i teatel kui lepingu rikkumist.

Koduses liigas jäi Barcelona Madridi Reali järel teisele kohale, mis sisuliselt tähendab nende jaoks ebaõnnestunud hooaega. Korrektuurid on võimalik teha Meistrite liigas, kui 8. augustil kohtutakse teises omavahelises matšis Napoliga. Võõrsilt on Barcelonal ette näidata 1:1 tulemus ja selle seisuga ollakse ühe jalaga veerandfinaalis. Paari võitjameeskond läheb vastamisi Londoni Chelsea – Müncheni Bayern võitjaga ning seal on Bayernil avamängust 3:0 tulemus ette näidata.

Kuigi seoses koroonaviiruse ohuga peetakse veerandfinaalid ja poolfinaalid ühe mänguna, siis finaali jõudmise puhul oleks Barcelonale sellel hooajal veel maksimaalselt neli mängu ees ootamas. Arthuri olukord on vägagi ebameeldiv üllatus, sest vigastustega on Barcelona läbi hooaja kimpus olnud ning nüüd jääks taas üks põhimees eemale.

scroll to top