fbpx
Close

Ikkagi Newcastle või siiski Arsenal? Coutinho agent kinnitas, et ääreründaja igatseb Premier League’i

Avatar

Philippe Coutinho (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Endine Liverpool’i ääreründaja ja praegu Barcelona’st laenulepingu alusel Müncheni Bayern’i ridades palliv Philippe Coutinho edasine karjäär on küsimärgi all. Hispaanias asjad ei sujunud ja keeruline on brasiillasel olnud ka Saksamaal. Tema agent Kia Joorabchian andis siiski taas teada, et Inglismaa kõrgliigasse naasmise variant on laual.

Coutinho lahkus 2018. aasta jaanuaris Liverpool’ist Barcelona’sse meeletu, 142 miljoni naela suuruse ülemineku käigus. Samal hooajal tuli ta ka Hispaania meistriks, aga jäi ajapikku kaasründajate Luis Suarez’e ja Lionel Messi varju ning on tänavuse hooaja olnud Müncheni Bayern’is laenul. Sealgi on tema mänguvorm olnud kõikuv ja kõigi eelduste kohaselt loobub Bayern võimalusest ta Barcelona’lt välja osta.

Joorabchiani sõnul Coutinho tuleviku pärast üleliia muretsema ei pea ja ka soovitud sihtkohas, Premier League’is, on huvilisi. Viimastel nädalatel on teda seostatud Londoni Arsenal’i, aga ka Newcastle United’iga. 28-aastane Coutinho käis viimati platsil 4. juulil, kui Bayern alistas Saksamaa karikafinaalis Leverkuseni Bayer’i. 8. augustil võib ta uuesti Bayern’i eest väljakule joosta, mil Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmatšis võõrustatakse 3:0 edumaad omades Londoni Chelsea’t.

“Kuna Meistrite liiga kestab 23. augustini, siis mängijatel, nagu Coutinho, on väga keeruline mingeid keskendumisi või klubivahetusi teha. Tema puhul on väga keeruline [Bayern’ile] keskenduda. Me pole seda saladuses hoidnud, et kui ta saab, siis ta tahaks Premier League’i tagasi tulla. Ta naudib selles liigas mängimist ja arvan, et see on üks tema prioriteete, aga ta pole ka otseselt vastu Barcelona’sse jäämisele. Kõik on veel lahtine. Huvi tema vastu on, sest ta on suurepärane mängija,” ütles Joorabchian talkSPORT’i vahendusel.

Koroonaviirusest tingituna avaldas Joorabchian ka arvamust mängijate üleminekuturu kohta. Viimaste aastatega lausa kosmilisteks muutunud summasid ta pigem ei pea enam reaalseks. “Ma ei näe, et 80 või 100 miljoni euro suuruseid tehinguid tuleks palju. Saab olema rohkelt 10-30 või 10-40 miljoni euro suuruseid üleminekuid.”

scroll to top