fbpx
Close

Arsenali peatreener: pole kahtlustki, et Wilshere naaseb meie meeskonda

Avatar

-Jack Wilshere | Foto: SPO/Scanpix

Londoni Arsenali peatreener Mikel Arteta kommenteeris hiljuti Jack Wilshere’i olukorda, kes on viimastel aastatel olnud raskusest tippjalgpallis kanna kinnitamisega, kuid on väidetavalt pärast uue klubiga liitumist millalgi Arsenali juurde naasmas.

30-aastane Wilshere kuulus Arsenali süsteemi juba noorteklassis ning esindas põhimeeskonda perioodil 2008-2018, millest küll 2010. aastal oli laenul Bolton Wanderersis ja 2016/17 hooajal Bournemouthis. Edasi liikus poolkaitsja West Ham Unitedisse, kus veetis kaks hooaega, ent tema nimele jäi vaid poole hooaja jagu mänge. 2021. aastal sai ta jällegi võimaluse Bournemouthis pooleks hooajaks, aga enamat sellest koostööst välja ei kujunenud. Nüüdseks on endine Inglismaa koondislane jõudnud otsapidi taanlaste Aarhuse Gymnastikforeningi ridadesse. Samas lubab Arteta, et Wilshere jõuab ühel hetkel Arsenali võistkonda tagasi.

“Sada protsenti [Wilshere naaseb]. Arvan, et kõik klubis avaksid talle ukse ja püüaksid leida talle rolli, mis kõigi jaoks sobiks. Arvan, et see juhtub loomulikku teed pidi tulevikus,” sõnas Arteta.

Möödunud hooaja lõppedes sai Wilshere’ist vabaagent, misjärel sai ta võimaluse Arsenali meeskonnaga koos treenida. Samal ajal oli ta kuuldavasti otsustamas, mida teha edasi: lõpetada karjäär, püüelda treenerikarjääri suunas või leida uus klubi. “Esmalt tahan teda tänada kõige selle eest, mil ta meie juures oli. See oli suurepärane ja arvan, et seda arvavad kõik siin klubis. Oli täielik rõõm, et Jack oli tagasi – nautida vaadata tema mängimist ja kuidas ta inspireerib nooremaid. Loodetavasti saame teda aidata, sest tal on olnud kahtlusi, mida edasi teha – kas asuda treeneriks või jätkata mängijana. Arvan, et see grupp mängijaid andsid talle taas selle, kuivõrd võimas on tunda end jalgpallurina. Arvan, et ta tahab seda taas kogeda. Soovime talle kõike parimat,” lisas Arteta.

scroll to top