fbpx
Close

Ametlik: Barcelona ja Juventus vahetasid poolkaitsjaid, kes võivad peagi üksteise vastu mängida

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Hispaania kõrgliiga hiid Barcelona ja Itaalia kõrgliiga liider Torino Juventus viisid läbi tehingu, mille käigus liikus brasiillasest poolkaitsja Arthur Juventusesse ning vastupidise suuna võttis ette Bosnia ja Hertsegoviina koondise poolkaitsja Miralem Pjanic.

Päris üks-ühele vahetustehinguga tegemist polnud, sest väidetavalt määrati 30-aastase Pjanici hinnaks 65 miljonit eurot, 23-aastase Arthuri hinnaks aga 82 miljonit eurot. Ametlik teadaanne tehingu toimumisest saabus esmaspäeva õhtul Barcelona poolt, mille seas anti teada, et Pjaniciga löödi käed neljaks aastaks ning lepingusse määrati väljaostuklausel suurusega 400 miljonit eurot. Arthuriga tehti Juventuse poolel aga viie aasta pikkune leping.

Kokkuleppe kohaselt jäävad mõlemad siiski veel käimasoleva hooaja lõpuni oma endiste koduklubide juurde. See tähendab, et Meistrite liigas võib loos Barcelona ja Juventuse omavahel ka kokku viia ning nii astuksid Arthur ja Pjanic oma uutele koduklubidele vastu.

Pjanic liitus Juventusega 2016. aastal AS Romast ja on sellest ajast alates 170 mänguga 22 väravat löönud. Arthur saabus Barcelonasse 2018. aastal kodumaa klubist Gremiost ligi 40 miljoni euro eest. Seni on ta La Ligas kaasa teinud 48 mängus ja löönud kolm väravat.

scroll to top