fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: üks brasiillane, 142 miljonit eurot ja hinges peituv kahetsus

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

Jalgpallimaailmas on üks kuulus toiduahel, mis algab Southamptonist, läheb läbi Liverpooli ja lõpuks jõuab Barcelonasse. Nüüd on toiduahela lülid omavahel vastamisi Meistrite liiga finaalis ning Jürgen Klopp tahab tõestada ühele brasiillasele, et ta tegi vale otsuse.

See brasiillane on ei keegi muu kui Coutinho, kes rohkem kui poolteist aastat tagasi otsustas, et tema enam Liverpooli särki kanda ei taha, kuna Barcelona tundis ründava poolkaitsja vastu huvi. Inglismaal tõeliselt särama löönud mängumees sai lõpuks oma tahtmise ja liitus uskumatu 142 miljoni euro eest Kataloonia gigandiga.

Kloppi käe all number 10 positsioonis hiilanud brass pole siiani oma õiget rolli leidnud – küll proovitakse teda ääreründes, siis keskväljal, sest klubi nägi temas legendaarse Andres Iniesta mantlipärijat. On kõlanud ka jutud, et Barcelona plaanib mängumehe suvel rahaks teha.

Liverpool-Barcelona lennuliini avas aga Luis Suarez, kes omal ajal 80 miljoni euro eest klubi vahetas. Maailmatasemel ründaja sulandus kiirelt massi ja lõi Neymari ja Lionel Messiga ühe vutiajaloo surmavaima ründetrio. Erinevalt Coutinhost ei pea uruguailane üleminekut kahetsema. Kuid siiski, ‘Pooli võit oleks talle korralikuks ninanipsuks.

Just Messi on see mängumees, kellele väga meeldib Inglismaa klubide vastu skoorida. Kui tema skoorib, saad raha 1,82-kordselt tagasi. Eksklubi vastu skooriv Suarez toob 2,33-kordselt ning Coutinho 3,63-kordselt tagasi.

 

Vaata kõiki Optibeti koefitsiente SIIT.

scroll to top