fbpx
Close

PSG poolkaitsja: oleme meeskonna sees päris palju Messi liitumist arutanud

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Teisipäeval tehakse algust Meistrite liiga play-off mängudega ning üheks maiuspalaks saab kohe olema Barcelona ja Pariisi Saint-Germaini vastasseis. Kui üks pool sellest matšist on mäng ise, siis teatavasti on palju jutte olnud Barcelona liidri Lionel Messi lahkumisest, keda on just PSG-ga seostatud.

33-aastase Messi tulevik on lahtine, sest oma pikaaegses koduklubis Barcelonas valitseb juhtkonna tasandil tohutu segadus. Klubi seisab silmitsi ka suurte rahaliste raskustega ning juba möödunud suvel oli Messi lähedal lahkumisele, aga viimasel hetkel otsustas argentiinlane siiski lojaalseks jääda.

PSG-s pallib Argentina koondislane Leandro Paredes, kes Messiga koos ka rahvuskoondist esindanud. Hiljuti võttis 26-aastase poolkaitsja klubikaaslane ja samuti argentiinlane Angel Di Maria sõna Messi klubivahetuse teemal, mis ärritas lõpuks Barcelona peatreenerit Ronald Koemani. Nüüd kinnitas omakorda Paredes, et PSG mängijatel on Messi osas palju juttu olnud.

“Messi mängimine meie vastu sunnib meid head kaitsetööd tegema, aga anname oma parima, et teha hea mäng, hoida palli ja olla kindel, et ta ei paneks meid raskustesse. [Messi liitumisest] oleme riietusruumis palju vestelnud, aga praegu ma ei tahaks sellest enam rääkida. See on tähtis mäng ja oleme keskendunud vaid sellele,” sõnas Paredes enne tähtsat kohtumist.

scroll to top