fbpx
Close

Pochettino kaotusest: panin taktikaga puusse

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenham alustas Meistrite liiga poolfinaali Ajaxi vastu kolmese kaitseliiniga ning lõpuvile kõlades jäädi Lendavatele Hollandlastele alla 0:1, jättes korduskohtumiseks siiski edasipääsuvõimalusi. Avapoolajal jäädi juba 15. minutil kaotusseisu ning esimene pooltund möödus külaliste taktikepi saatel. Peatreener Mauricio Pochettino tunnistas, et eksis taktikaga.

“Mängu järelevaades näen selgelt, et kasutasime valet formatsiooni. Aga meil polnud palju valikuid ning teistmoodi mängides ei tea kunagi, kuidas see välja kukub. Samas meie vähene energilisus ja lohakus pahandas mind. Me juba läksime mängule vale suhtumisega, aga mina olen juhendaja ja mina vastutan,” sõnas argentiinlane mängujärgselt.

Samas äratas värav nad üles. “Pärast kaotusseisu jäämist hakkasime mängus rohkem sees olema. Kui Moussa Sissoko tuli sisse, tõi ta meile head energiat ning hakkasime paremini mängima. Teisel poolajal surusime nad rohkem enda kasti ning kollektiivne press oli tulemuslikum. Just see teine poolaeg annab meile korduskohtumiseks lootust,” selgitas Poch.

scroll to top